Connect with us
img

Top news in world

Тренды Инстаграм в 2022 году

Тренды Инстаграм в 2022 году

Новости маркетинга

Тренды Инстаграм в 2022 году

Разом із співзасновницею SMM-агенції Lobods Зоєю Лобод зібрали тренди 2022 року в Instagram та обміркували, як їх запровадити бізнесу.
TikTok-формати
Зоя ЛободЯк і минулого року, TikTok продовжує бути трендсетером контента й форматів. Кількість реєстрацій та активність користувачів соцмережі тільки збільшується. MAU (кількість активних користувачів на місяць) оцінюється у 800 млн.
Instagram не хоче втрачати частину аудиторію, тому запустив схожу функціональність — Reels. А це означає, що короткі музикальні відео будуть в тренді і 2022 року.
Український бізнес вже активно публікує такий контент, наприклад, бренд одягу Fashionista показує свої сукні та костюми, а морозиво «Хрещатик» з гумором рекламує продукт.

Приціл на історії
Сьогодні нам цікавіше дивитись сторіз, ніж пости у стрічці. Зоя Лобод також відмічає, що користувачі Instagram перейшли від вертикального споживання контенту (скрол постів) до горизонтального (тап по сторіз).Зважаючи на те, що 80% активних користувачів Instagram щодня дивляться сторіз, бренди в 2022 році розроблятимуть Stories контент-стратегії нарівні з комплексною SMM-стратегією.
Радимо приділити більше уваги новій вбудованій функціональності Insta-сторіз: кнопки-посилання, донейти, підтримка малого бізнесу.
Доповнена реальність
AR-маски все ще в тренді, але змінились механіки та креативи. Зараз актуальні суперфанові маски та маски з «мудовими» фразами (mood — настрій), які змінюються, якщо на них натиснути.
«Мудова» маска Зої Лобод зібрала більше чотирьох мільйонів охоплення. А маска з Кан’є Уестом, який нібито звонить користувачу по Facetime, стала вірусною.
Рекомендація для бізнесу: робіть маски з AR-технологією, але використовуйте менше брендінгу, логотипів і своїх продуктів. Це збільшує потенційну кількість шерів.
Нано- і мікроінфлюенсери
Ще один тренд, що продовжується з 2021 року. Зоя Лобод зазначає, що за цей рік ринок інфлюенс-маркетинга сильно зріс. Багато брендів повірили в нано- і мікроінфлюенсерів з їхньої лояльною, хоч і маленькою аудиторією. Наприклад, «Молоко від фермера» щомісяця обирає народних амбасадорів з блогерів, які мають 10–20 тис. підписників.

Вихід за рамки Instagram
Соціальні мережі відновлюють зв’язок з фізичним простором. Створюйте івенти та креативні прояви поза соцмереж — і це вплине і на ваш Instagram.
Наприклад, Київський ЖК влаштував кілька вечерь на підйомній конструкції на будівництві. Завдяки такому івенту відвідувачі побачили потенційний вид з апартаментів. І це відобразилось на активності в Instagram: відмітки, нові підписники, UGC, впізнаваність бренду та нова увага до ЖК.
Персоніфікація
Використовуйте персональний підхід до комунікації у діректі: ім’я, попередні замовлення, інформація, що є у відкритому доступі про імена дітей, собаки, мандрівки.
Також персоніфікуйте таргетинг — наприклад, реклама для іменинників листопада або інсайтовий меседж для людей, які нещодавно стали батьками. Зоя Лобод каже, що в 2022 році користувачі мають плутати рекламу зі «знаками долі».
А ще важливо персоніфікуватися у роботі з інфлюенсерами. Працювати з інсайтами блогерів, відсилатись до його власного контенту та готувати унікальні блогер-паки.
Прояв соціальної позиції
Контент в Instagram стає більш соціально відповідальним. Як блогери, так і бренди привертають увагу до соціальних, екологічних проблем на своїх сторінках. Бізнесу це допомагає диференціюватися та створити емоційний зв’язок з аудиторією.
Наприклад, Mimoza Pizza запустила сортування сміття всередині закладу і розповіла про це на сторінці в Instagram.

Читайте також: Історії підприємців про найм перших співробітників: головні помилки та висновки.
Долучайтесь до Telegram-каналу EVO.business, щоб не пропустити нові матеріали.Source link

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.

More in Новости маркетинга

To Top
Top