Connect with us
img

Top news in world

Як CRM-система поліпшує для підприємця роботу з постачальниками

Як CRM-система поліпшує для підприємця роботу з постачальниками

Новости маркетинга

Як CRM-система поліпшує для підприємця роботу з постачальниками

Підприємці, які продають товар на різних майданчиках щодня вимушені вирішувати однотипні завдання, пов’язані з керуванням контентом, веденням складу, комунікацією з постачальниками та клієнтами. Всі ці процеси можна автоматизувати, щоб зекономити час, а також, за потреби, швидко масштабувати бізнес без збільшення витратної частини.
Розповідає Іван Мунтіян, співзасновник TradeEVO.
Для кого це актуально
Для підприємців, які торгують товарами декількох постачальників на різних маркетплейсах та власному сайті. У яких є наймані працівники, що займаються обробкою замовлень і комунікацією з постачальниками.
Іван МунтіянЗ чим же допомагає CRM-система
Керування контентом. Іноді виникає проблема, що постачальники надають прайси в різних форматах (XML, Excel, CSV). Крім того, деякі з них вказують оптові ціни, інші – роздрібні чи ціни в іноземній валюті. Зазвичай, таку проблему можна вирішити за допомогою формул в Excel або частково через власний кабінет на маркетплейсі. Але справа в тому, що так потрібно буде робити щоразу, коли хтось із постачальників надішле новий прайс. За допомогою CRM-системи, підприємець зможе завантажити файл у будь-якому форматі, та внести правки один раз, а система змінюватиме ціни щоразу при імпорті файлу. Така опція допоможе позбавитися від рутинної роботи з редагування прайсів.

Вам може бути цікаво:

Актуальні залишки. Вкрай важливо, аби покупці бачили на сайті тільки ті товари, що є в наявності та не отримували негативний клієнтський досвід. Допомогти з актуалізацією контенту та скоротити час на комунікацію з постачальниками також допоможе CRM-cистема. Використовуючи імпорт товарів, підприємець може вказати декілька посилань на прайси або файли, які містять актуальні залишки. А у випадках, коли постачальник не може вчасно надати актуальний прайс, але на його сайті є вся необхідна інформація, можна використовувати програму (парсер). Вона автоматично збирає дані та щодня перевіряє, які зміни відбулися на сайті постачальників. Якщо ж у постачальника з’являється новий товар, система автоматично додає його на маркетплейс, або сайт, і робить всі необхідні редагування: ціни, контенту тощо.
Канали продажів. Підприємці, які працюють на різних майданчиках, повинні робити прайси окремо під маркетплейси. У кожного з них свій формат і вимоги до інформації. Крім цього, є необхідність обробляти замовлення в різних особистих кабінетах і в кожному з них вести облік продажів, замовлень, клієнтів, тощо. CRM-система може об’єднати всі канали збуту та обробляти замовлення в одному особистому кабінеті.
Також, коли підприємець завантажив товари постачальника і вніс необхідні йому правки, він може в один клік зробити прайс майже для будь-якого українського маркетплейсу. І для цього не потрібно переходити в особистий кабінет на майданчику та паралельно обробляти прайс ще раз там. Також для успішної роботи менеджерів можна підключити IP-телефонію, СМС та E-mail розсилки.

Вам може бути цікаво:


Source link

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.

More in Новости маркетинга

To Top
Top